about-bg

Вигідні ціни та онлайн підключення

Новосвіт Енерджі - надійний постачальник електроенергії для бізнесу

lighting

Стати клієнтом

Чому обирають нас?

Вигідні умови ціноутворення

Забезпечимо ціноутворення, засноване на договірних вигідних умовах, та за нижчим тарифом відносно попереднього постачальника.

Зручний графік оплат

Забезпечимо можливість проводити оплату спожитої електроенергії за сприятливим графіком.

Зрозумілий онлайн кабінет

Надамо доступ до зручного кабінету споживача із можливістю переглядати звіти, вивантажувати документи та проводити оплати в онлайн.

Швидка зміна постачальника

Гарантуємо Вам швидке оформлення та зручний перехід до нас в режимі онлайн. При бажанні, ви у будь-який момент зможете знову змінити постачальника при відсутності заборгованості перед ТОВ "Новосвіт Енерджі".

Без штрафних санкцій

Відсутні штрафні санкції за перевищення договірних величин споживання електричної енергії.

Дотримання законодавства

Надаємо безкоштовні консультації та правову підтримку для наших клієнтів в частині дотримання Закону України про ринок електричної енергії.

Слово директора

Костянтин Резидент

Новосвіт Енерджі - це компанія постачальник з довгою та успішною історією роботи на ринку електричної енергії. Наша команда вже понад 20 років працює у сфері виробництва та постачання електроенергії. Саме тому ми професіонали у своїй справі і розуміємось на всіх нюансах.

А також надаємо своїм клієнтам безкоштовні юридичні консультації у сфері енергетики.

Новосвіт Енерджі має велику кількість партнерів, що можуть допомогти вирішити будь-які питання: від монтажу сонячних електростанцій до встановлення автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ).

Будемо раді бачити вас серед своїх клієнтів, адже наше завдання забезпечити вас зручною послугою в енергопостачанні!

Партнери

Новосвіт Енерджі співпрацює з компаніями партнерами, які можуть надати вам повний спектр послуг у сфері енергетики.

 • Зовнішньоекономічна асоціація «Новосвіт»

  company1

  Багатопрофільне підприємство, засноване у листопаді 1999 року. Спеціалізується на виробництві електричної енергії на власних генеруючих установках (ГЕС та СЕС) із загальною встановленою потужністю понад 18,5 МВт.

  zeanovosvit.com.ua
 • ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»

  company2

  ТОВ «Енергоінвест» засноване у 1997 році. Активно займається експлуатацією та відновленням малих гідроелектростанцій, будівництвом сонячних електростанцій. Має ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 • ТОВ “Українські технологічні продукти”

  company4

  Встановлює автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ), яка являє собою повний комплекс апаратних і програмних засобів для автоматизації процесу збору та обробки інформації за комерційним і технічним обліком електричної енергії.