Україна отримала офіційний статус в ENTSO-E

Так, у вівторок (26 квітня) у Варшаві було підписано угоду про надання статусу «члена-спостерігача» (observer member), що дозволить представникам Укренерго ввійти до робочих та експертних груп ENTSO-E.

Так, у вівторок (26 квітня) у Варшаві було підписано угоду про надання статусу «члена-спостерігача» (observer member), що дозволить представникам Укренерго ввійти до робочих та експертних груп ENTSO-E, які займаються питаннями ринку, балансування, допоміжних послуг, електронного обміну даними, кіберзахисту та розвитку сектору ВДЕ.

Як відзначив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький: «Ми дуже пишаємося набуттям статусу «члена-спостерігача» ENTSO-E. Це ще одна важлива ознака вагомої підтримки, яку ми отримуємо від наших європейських колег ОСП. В якості «члена-спостерігача» ми працюватимемо над розбудовою довгострокового і взаємовигідного співробітництва з ENTSO-E. Я дякую всім ОСП – членам ENTSO-E за велику підтримку і теплі вітання».

«Угода з НЕК «Укренерго» є значним кроком, що свідчить про відданість європейських ОСП зміцненню та розвитку технічного співробітництва задля безпеки об’єднаної енергосистеми Європи», – наголосили ENTSO-E у своєму офіційному повідомленні.

Крім того, наша НЕК зможе отримати доступ до інформації у сфері основної діяльності, включно з політиками, правовими матеріалами та передовими практиками, що розроблялися та використовувались впродовж тривалого часу.


lighting

Новини