Ухвалено внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії

Регулятор вніс зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії. Так, НКРЕКП ухвалила постанову №847 “Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії”. 

Регулятор вніс зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії. Так, НКРЕКП ухвалила постанову №847 “Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії”. 

Згідно з Законами України “Про ринок електричної енергії” та “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” постановлено:

Доповнити у главі 5.2 пункт 5.2.1 підпунктом:

  • “купувати у споживача, якому він здійснює постачання електричної енергії, електричну енергію, вироблену генеруючою установкою та/або установкою зберігання енергії такого споживача, за вільними цінами в обсязі, що перевищує місячне споживання електричної енергії таким споживачем, за договором, укладеним між ними за домовленістю сторін”.

Доповнити пункт 5.2.2 новим підпунктом:

  • “купувати у споживача, якому електропостачальник здійснює постачання електричної енергії, електричну енергію, вироблену генеруючою установкою та/або установкою зберігання електричної енергії, в обсязі, що перевищує місячне споживання електричної енергії таким споживачем, за вільними цінами у разі укладення договору між ними за домовленістю сторін».

У главі 5.5 пункт 5.5.1 доповнити підпунктом:

  • “на продаж електропостачальнику, який здійснює йому постачання електричної енергії, виробленої електричної енергії генеруючою установкою та/або установкою зберігання електричної енергії такого споживача в обсязі, що перевищує місячне споживання електричної енергії таким споживачем, за вільними цінами за договором, укладеним між ними за домовленістю сторін”.

Доповнити пункт 5.5.2 новими підпунктами:

  • “призупинення дії договорів про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг та про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством”;
  • “продаж електропостачальнику, який здійснює йому постачання електричної енергії, виробленої електричної енергії генеруючою установкою та/або установкою зберігання електричної енергії в обсязі, що перевищує місячне споживання електричної енергії таким споживачем, за вільними цінами за договором, укладеним між ними за домовленістю сторін”.

Постанова щодо внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії набирає чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті НКРЕКП.

Для оперативного відстеження всіх новин зі сфери енергетики та фактів про компанію радимо підписатися на оновлення “Новосвіт Енерджі” у Facebook.


lighting

Новини